Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 21.04.2011, 20:09
skeba napisał(a):Wyświetl post
Przypomina mi się poprzedni sezon. Znów trwonimy przewagę 10 punktów, bo Jagiellonia taka stratę miała, tzn. 9 punktów i mecz przegrany z nami.
Oby nie było znów płaczu
Dla mnie tego typu rozkimy to właśnie jest płacz. Dziś przegramy - płacz na całego, powtarza się poprzedni sezon itd. Za tydzień wygramy, a Jaga przegra - jesteśmy najlepsi, nikt nas nie dogoni, mistrzostwo pewne. A prawda jak zawsze leży po środku...

PS. No striker - no party.
Odpowiedz cytując