skeba napisał(a):

Przypomina mi się poprzedni sezon. Znów trwonimy przewagę 10 punktów, bo Jagiellonia taka stratę miała, tzn. 9 punktów i mecz przegrany z nami.
Oby nie było znów płaczu
|
Dla mnie tego typu rozkimy to właśnie jest płacz. Dziś przegramy - płacz na całego, powtarza się poprzedni sezon itd. Za tydzień wygramy, a Jaga przegra - jesteśmy najlepsi, nikt nas nie dogoni, mistrzostwo pewne. A prawda jak zawsze leży po środku...
PS. No striker - no party.