Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11107
Stary 19.04.2011, 19:05
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/153/news1...-Dortmund.html



No chyba kogos tu pop....lo. Koniec sezonu kiedy zapadaja rozstrzygniecia, a oni chca sobie mecz przekladac - ciekawe na kiedy skoro ostatnie dwie kolejki maja sie odbyc o tej samej porze Jak sobie chca grac sparingi
w srodku tygodnia to ich sprawa. Nie wierze, ze Lechia i Ekstraklasa se na to zgodza ale taka propozycja to
w ogole bezczelnosc.

A najlepszy jest ten fragment, ze Borussia bedzie miala okazje swietowac wywalczenie mistrzostwa na stadionie w Poznaniu. O ile mi wiadomo to mistrzowska feta ma sie odbyc w ... Dortmundzie 4 dni wczesniej.
Na weszło lepiej jest to chyba przedstawione
Zresztą kolega studio zaraz nam odświeży pamięć naszym wyjazdem do USA na Chicago Trophy to od razu informuje na początki sezonu, a nie w trakcie to po pierwsze. Moim zdaniem Lech powinien grać 20 maja ligę. Mogą piknikowo grać 19, ale 20 mają grać ligę. Druga sprawa, zgodę na przełożenie meczu musi wydać także Lechia Gdańsk i mam nadzieje, że oni się na to nie zgodzą. W tym momencie Pogorzelczyk jest śmieszny i zarazem bezczelny. Wpierw mówi o skandalicznym zachowaniu Wojciechowskiego, bo Lech musiał więcej za bezwartościowego Murawskiego zapłacić, a teraz odstawiają cyrki z ligą. Cytując wypowiedź byłego kapitana Lecha niejakiego Reissa

Cytat:
Piotr Reiss, kapitan Lecha Poznań, ma dość klubów, które obniżają prestiż ligi. Zdaniem zawodnika, PZPN powinien ukarać Wisłę Kraków i Groclin wysokimi grzywnami.
- Sprawa Wisły Kraków i Groclinu to kabaret. W stosunku do tych klubów kary powinny być bardzo, bardzo bolesne, wręcz drakońskie. Na pewno krakowianom należałoby odebrać punkty za pierwszą kolejkę i tak dać im po kieszeni, żeby wyjazd do USA w ogóle przestał się opłacać - mówi kapitan Lecha Poznań.
To wypowiedź z 25 lipca 2007 roku. I abym nie był gołosłowny http://wislakrakow.com/www/showartic...3&pp=10&page=6
Powód: Uzupełnienie
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 19.04.2011 o godz. 19:15.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując