Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44116
Stary 19.04.2011, 13:00
MCX napisał(a):Wyświetl post
Sytuacja też poprawiła się po przyjściu Pareiki.
Pod jakim wzgledem? W jesiennej mielismy 15 bramek straconych w 15 meczach, czyli bramka na mecz, ale w 2-3 meczach bronil Jovanic, w tej rundzie Pareiko puscil 6 goli w 7 meczach, wiec mysle ze srednia maja podobna, z tym ze w w tamtej rundzie defensywa grala duzo gorzej, wiec bardziej bym Pawelka na plus zaliczyl - i tak tamta runde mial bardzo dobra.

To ze tracimy tak malo bramek to tylko obrazuje jak fatalna jest liga, my naprawde gramy bardzo slabo w obronie, mimo ze jest co raz lepiej, ale dopoki nie dokupimy 2 bocznych obroncow z prawdziwego zdarzenia, i nie minie pare mscy zanim sie zgraja ze srodkowymi, to naprawde nie mamy co marzyc o swietnej grze w pucharach.

Przypomnijcie sobie sezon jak gralismy w grupie w PU, Baszczu, Glowa, Cleber i Pietia to byla nie porownywalnie lepsza obrona, a mimo wszystko z nami jechali, i tylko dolha nam dupe ratowal caly czas, a w lidze juz zupelnie inaczej to wygladalo..
Odpowiedz cytując