Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11065
Stary 18.04.2011, 21:36
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, z czego się śmiać. Akurat w tej sytuacji miał 100% racji. Sędzia się skompromitował, a ta kontrowersyjna decyzja zaważyła o wyniku meczu.
Jasne że Maciek miał rację. Postąpił jak najbardziej prawidłowo. Niestety nic nie poradzę na to, że rozśmieszył mnie sposób w jaki Skorża to zrobił
the end
Odpowiedz cytując