flamengista napisał(a):

|
Nie wiem, z czego się śmiać. Akurat w tej sytuacji miał 100% racji. Sędzia się skompromitował, a ta kontrowersyjna decyzja zaważyła o wyniku meczu.
|
Jasne że Maciek miał rację. Postąpił jak najbardziej prawidłowo. Niestety nic nie poradzę na to, że rozśmieszył mnie sposób w jaki Skorża to zrobił
