Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44093
Stary 18.04.2011, 15:34
szprotson napisał(a):Wyświetl post
z chęcią bym przygarnął Kupisza z Jagi
Już większego cwaniaczka nie mogłeś zapodać , to już wolę Sobotę albo Tyrałę na rezerwowego prawoskrzydłowego .

For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, ze w lecie czeka nas kolejna przebudowa zespolu, bo odejdzie: Zurawski, Boukhari, Rios, Branco, Lobodzinski, Sivakov. Mowi sie tez o tym, ze Gargula szuka juz dla siebie nowego klubu, czyli lekka reka trzeba sprowadzic 6-7 pilkarzy...w tym napewno 2 bocznych obroncow i 2 napastnikow.
Biorąc pod uwagę to ,że gramy jednym wysuniętym napastnikiem wystarczy nam jeden dobry napastnik o charakterystyce innej niż Gienek , w razie w. jest również Mały który mógłby awaryjnie zagrać jako ten najbardziej wysunięty a zamiast tego drugiego napastnika proponowanego przez Ciebie sprowadziłbym przebojowego skrzydłowego najlepiej lewonożnego ponieważ na skrzydłach też nie mamy alternatyw dla Małego i Kira zakładając że Melikson gra na środku .

suikoden napisał(a):Wyświetl post
Na ta chwile obrona piorytet z przodu jest ok genkow sie rozgrywa jako zmienika wpuszczac kogos z młodej ekstraklasy.
A mozemy tez zagrac z małym na szpicu a skrzydła melicson i kirm
Myślę ,że obrona ma taki sam priorytet jak atak. Trójka Mały - Genkov - Kirm to stanowczo za mało . Mówisz że za Gienka wpuszczać kogoś z Młodej - uważasz że jest tam jakiś sensowny napastnik ? O ile w pomocy i obronie znalazł by kogoś to w ataku jest wg mnie kiepsko , a po drugie jak Genkov wypadnie na załóżmy dwa mecze eliminacji LM to co wtedy ? Z napastnikiem z ME pójdziemy na podbój LM ? No jest Mały ale na skrzydłach też nie jest różowo . Uważam że potrzebujemy w ataku nie 3 a 6 równych zawodników a Meliksona na razie nie ma co ruszać ze środka ponieważ bardzo dobrze się tam spisuje.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 18.04.2011 o godz. 15:42.
Odpowiedz cytując