Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#427
Stary 18.04.2011, 11:05
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Masz racje. Mimo iż eksperci to nawet im zdarzają się absurdalne oceny sytuacji. A już tłumaczenie Stemplewskiego o tym iż Drzymont wybił ręką piłkę w sposób naturalny jest co najmniej zastanawiające. KARNY EWIDENTNY. Kontakt ręki z piłką powstał na skutek błedu technicznego obrońcy Bełchatowa. Do tego reka ułozona była w sposób nienaturalny.

Czerwień Wróbla,z którą o dziwo zgodził się Stemplewski też moim zdaniem wysoce dyskusyjna.

Swoją drogą ktoś już słusznie zauważył że po faulu na Maorze rywale zarobili już w tej rundzie 3 czerwone kartki! :O

Zaczynam się na serio obawiać o zdrowie Melexa. Rywale zaczynają polować na jego nogi. Zdarzenie z Wróblem to najlepszy przykład. Obym nie wykrakał!
Ja myślę, że on przyzwyczajony do tego tak sądząc po filmikach z Izraela. W nich rzuciło mi się głównie to, z jaką częstotliwością on był cięty.
Odpowiedz cytując