Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44078
Stary 18.04.2011, 07:27
westersyl napisał(a):Wyświetl post
O mój boże, daj sobie spokój, doskonale zdaje sobie sprawę że pisałem wiele bzdur kiedy odchodził Paweł...
Wybaczam. Jedyne co Cię usprawiedliwia to to, że wpadłeś w sidła bezkrytycznego i pełnego ślepego uwielbienia kultu braci Brożków. Ja na szczęście nigdy ich nie lubiłem i nie uważałem za ikony tego klubu, gdyż dla mnie ikona to nieco inne pojęcie! Nie wystarczy, że ktoś gra w tym klubie od kilku lat, nie wystarczy całowanie herbu i prowadzenie dopingu.
Odpowiedz cytując