westersyl napisał(a):

|
O mój boże, daj sobie spokój, doskonale zdaje sobie sprawę że pisałem wiele bzdur kiedy odchodził Paweł...
|
Wybaczam. Jedyne co Cię usprawiedliwia to to, że wpadłeś w sidła bezkrytycznego i pełnego ślepego uwielbienia kultu braci Brożków. Ja na szczęście nigdy ich nie lubiłem i nie uważałem za ikony tego klubu, gdyż dla mnie ikona to nieco inne pojęcie! Nie wystarczy, że ktoś gra w tym klubie od kilku lat, nie wystarczy całowanie herbu i prowadzenie dopingu.