JrQ- napisał(a):

|
ta, bo co oni powiedzą to świętość -_-
|
Masz racje. Mimo iż eksperci to nawet im zdarzają się absurdalne oceny sytuacji. A już tłumaczenie Stemplewskiego o tym iż Drzymont wybił ręką piłkę w sposób naturalny jest co najmniej zastanawiające. KARNY EWIDENTNY. Kontakt ręki z piłką powstał na skutek błedu technicznego obrońcy Bełchatowa. Do tego reka ułozona była w sposób nienaturalny.
Czerwień Wróbla,z którą o dziwo zgodził się Stemplewski też moim zdaniem wysoce dyskusyjna.
Swoją drogą ktoś już słusznie zauważył że po faulu na Maorze rywale zarobili już w tej rundzie 3 czerwone kartki! :O
Zaczynam się na serio obawiać o zdrowie Melexa. Rywale zaczynają polować na jego nogi. Zdarzenie z Wróblem to najlepszy przykład. Obym nie wykrakał!