|
wg mnie Wilk był najsłabszym zawodnikiem Wisły w tym meczu. Nic mu nie wychodziło. Popełniał proste błedy, zdarzały mu się straty, które mogły zakończyć się nieprzyjemnie dla naszego zespołu. Uważam, że Radek jest mimo swojego wieku o wiele lepszym zawodnikiem niż Czarek, ale na tej pozycji liczy się doświadczenie, które Wilk będzie zdobywał z każdym meczem
|