Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Maciek(TSW)
Junior Member
Od: 11.2010
Offline
#
21640
17.04.2011, 15:31
LuKaS TSW
napisał(a):
Oznacza to że ta osoba jest na zasłużonym urlopie od forum
Jak zasłużonym, jak ktoś może sobie na to zasłużyć i po co? nie rozumiem ale nie ważne.
Maciek(TSW)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciek(TSW)
Znajdź inne posty napisane przez Maciek(TSW)