Titto napisał(a):

Dokładnie. Jaga wygrywa z Zagłębiem i ja jeszcze wstrzymałbym się z dopisywaniem nam 13 Mistrzostwa Polski.
Jaga z trudniejszych meczów to mają Polonie Warszawa (w), Legie (d), Cracovie (w) i można by było jeszcze dodać Widzew z którym przegrali rundę temu 4:1.
Po czym można wywnioskować, że z drużyn walczących o mistrzostwo mają najłatwiejszy terminarz.
Obawiam się, że po tej kolejce będziemy mieli zaledwie 4 punkty przewagi nad Jagą. Gramy na trudnym terenie z silnym przeciwnikiem Śląskiem Wrocław, który na pewno na mecz z nami się zepnie, a Jaga gra ze średnim Górnikiem i to u siebie.
|
Popatrz na tabelę, a dojdziesz do wniosku, że tylko lider walczy o mistrzostwo, drużyny z miejsc 3-13 o miejsce w pucharach, a drużyny z miejsc 14-16 o utrzymanie. Także gwarantuje Ci, że ŻADNA drużyna w lidze nie ma łatwego terminarzu, bo z kimkolwiek by nie walczyła w następnej kolejce to ta drużyna ma jakiś cel (puchary lub utrzymanie).