|
Dokładnie. Jaga wygrywa z Zagłębiem i ja jeszcze wstrzymałbym się z dopisywaniem nam 13 Mistrzostwa Polski.
Jaga z trudniejszych meczów to mają Polonie Warszawa (w), Legie (d), Cracovie (w) i można by było jeszcze dodać Widzew z którym przegrali rundę temu 4:1.
Po czym można wywnioskować, że z drużyn walczących o mistrzostwo mają najłatwiejszy terminarz.
Obawiam się, że po tej kolejce będziemy mieli zaledwie 4 punkty przewagi nad Jagą. Gramy na trudnym terenie z silnym przeciwnikiem Śląskiem Wrocław, który na pewno na mecz z nami się zepnie, a Jaga gra ze średnim Górnikiem i to u siebie.
|