Kolega wwf w drodze po bana wyciągnął interesujący wątek:
wwf napisał(a):

|
A tam najnormalniej trzeba by postawić na chłopaków z Zagłębia Lubin, Ruchu Chorzów, Sląska Wrocław którzy przyszli by grać za małe pieniądze ale mieli (L) w sercu i pokazali ....ecz**ką co to znaczy walczyć o wynik.
|
Wszyscy jesteśmy Legionistami
