kriswisla napisał(a):

|
zaczęła sie transmisja w tv2 i to co słysze to mnie rozpierdala ,grand derbi polskiej ligi ,mecz o mistrzostwo polski, skad ten gosciu takie teksty bierze,co on ....a sie z marsa urwał,jaka podnieta- kochana Wisełko weż im to wszystkim wybij z głowy i roz....... tych Amikorzy i Legię i zatkaj im ryje w tv ,tvn i canal+.
|
pie***lą bo muszą, bo chcą.. wszystko jedno.
Fakt, że konkretnie to wszystko wygląda.