Wyświetl pojedynczy post
palon
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 15.04.2011, 21:34
leszekm_ napisał(a):Wyświetl post
a co też widziałeś 7 karnych w pierwszej połowie?
Widziałem dwie sytuacje, które powinny byc przez sedziego zinterpretowane jako rzut karny. W obu przypadkach nikt nie mogłby arbitrowi nic zarzucic gdyby gwizdnął, co powinien uczynic. Reka Drzymonta jest dla mnie bezdyskusyjna, a w przypadku Gienka Wróbel(?) dał pretekst do tego zeby gwizdnac.
Ostatnio edytowane przez palon : 15.04.2011 o godz. 21:36.
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
Odpowiedz cytując