szprotson napisał(a):

Koniec offtopa/ No i ta MASA kokosów, czekam...2h temu zadałem pytanie na temat tego co napisałes i cisza w eterze. Ja przynajmniej staram sie miec jakies argumenty na temat rzeczy o ktorych pisze i jakas wiedze, mimo iz jestes jak mnie to okresliles mentalnie 10latkiem.Ale wiemy kim jest ten co pierwszy kogoś obraża.
koniec.jak jest mecz wszystkie smutki idą precz...(chociaz moglbys mi powiedziec na ktorym sektorze siedzisz)
|
No więc, żebyś nie czuł się opuszczony: dla mnie masa to powyżej pół tony (definicja wzięta z tego samego miejsca, co Twoja). Tak więc w naszej lidze jest masa "Kokosów", sam Strąk to spokojnie ponad stówę waży
I faktycznie muszę w sobie mieć coś z dziesięciolatka, skoro tyle razy Ci odpowiedziałem

Ja rozumiem frustrację z niemożliwości podziwiania talentu Wojtka na żywo, ale proponuję nie ciągnąć tematu. Rozumiem, że dla Ciebie "Łobo" jest tyle wart ile zarabia. To znaczy - ni chu tego nie rozumiem, ale szanuję to.
RAF napisał(a):

Ucz się na błędach innych. Nie idź tą drogą...