Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10713
Stary 15.04.2011, 18:14
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Koniec offtopa/ No i ta MASA kokosów, czekam...2h temu zadałem pytanie na temat tego co napisałes i cisza w eterze. Ja przynajmniej staram sie miec jakies argumenty na temat rzeczy o ktorych pisze i jakas wiedze, mimo iz jestes jak mnie to okresliles mentalnie 10latkiem.Ale wiemy kim jest ten co pierwszy kogoś obraża.
koniec.jak jest mecz wszystkie smutki idą precz...(chociaz moglbys mi powiedziec na ktorym sektorze siedzisz)
No więc, żebyś nie czuł się opuszczony: dla mnie masa to powyżej pół tony (definicja wzięta z tego samego miejsca, co Twoja). Tak więc w naszej lidze jest masa "Kokosów", sam Strąk to spokojnie ponad stówę waży

I faktycznie muszę w sobie mieć coś z dziesięciolatka, skoro tyle razy Ci odpowiedziałem Ja rozumiem frustrację z niemożliwości podziwiania talentu Wojtka na żywo, ale proponuję nie ciągnąć tematu. Rozumiem, że dla Ciebie "Łobo" jest tyle wart ile zarabia. To znaczy - ni chu tego nie rozumiem, ale szanuję to.

RAF napisał(a):Wyświetl post
(...)
Ucz się na błędach innych. Nie idź tą drogą...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.04.2011 o godz. 18:19.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując