|
W korupcji bralo pewnie udzial z 80-90% calego srodowiska w Polsce, wiec troszke wody na te rozgrzane glowy. Niech np. Sobol poopowiada o swojej karierze w Groclinie czy wczesniej w Plocku... Spotkania w naszym kraju byly ustawiane od 50(?) lat, wiec teraz wyzywanie sie na jednym Lobodzinskim... Rozwiazujemy z nim kontrakt, PZPN go zawiesza i tyle. Nie ma co go palic na stosie, skoro znacznie lepsi pilkarze bawili sie w ten "biznes".
|