Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3638
Stary 15.04.2011, 09:06
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Piotrek to co napisałeś to normalne dla wszystkich trzeźwych niestety paru użytkowników zdobyło LM Wisłą w fm itp i dzięki temu wiedzą lepiej jakie zmiany ma robić RM, Wisła, ba nawet jaki ma grać skład i jaka ma być taktyka
Bzdura!!! Dla tych nietrzeźwych to też normalne.



PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy ludzie w klubie też na głowę upadli, robić wywiad z Maaskantem aby ten tłumaczył się ze zmian. Kretynizm, to jest najczystsze w świecie nękanie trenera, jak to się skończyło w Polonii Warszawa to wszyscy widzieliśmy.

Nad tym też myślałem, bo nie da się ukryć, że ktoś śledzi nastroje w tym też te tutaj, ale z doświadczenia wiem, że to wygląda troszkę inaczej. Nie jest tak, że ktoś wyczyta coś na forum i byle podlizać\uspokoić kibiców leci do Maskanta robić wywiad żeby się wytłumaczył ze zmian bo kibic dobrze pisze, że to podejrzane (ta wizja napędza masę osób na tym forum ).
Nie zdziwiłbym się gdyby to wyszło od samego Maskanta. Jak chłopa lubię to jego ego jest większe niż Wawel a on przecież nie popełnia błędów. Inna opcja to zawsze lepiej jak kibic połechtany dialogiem analizuje mecz a nie rozkminia czy gwizdać na Dragana czy nie w następnym meczu.
Odpowiedz cytując