Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10769
Stary 14.04.2011, 22:24
FooFighter napisał(a):Wyświetl post
TMysle, ze gdyby w Warszawie pracowal za niego jakis Bialas, czy Janas byliby tuz nad strefa spadkowa. Prawdziwa bieda na Łazienkowskiej może się dopiero zacząć po tej kolejce....
Myślę, że z Białasem byłoby jak mówisz, a z Janasem byłoby dużo lepiej.

flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ale wiele też winy ponosi Skorża. Ja wymienię przynajmniej kilka zaniedbań:
1. Przygotowanie fizyczne - Legia nie dominuje na boisku, szczególnie po 60 minucie gry.
Przesada, problemy są gdzieś indziej (przede wszystkim mentalność, mobilizacja). Ile razy w tym sezonie Legia strzelała gole w końcówce? No, wlasnie.

flamengista napisał(a):Wyświetl post
Grając za 5 tys. miesięcznie jest to możliwe. Szczególnie w Warszawie, będąc zawodowym piłkarzem. Najwyraźniej musicie dać mu podwyżkę.
A mi się wydaje, że bierze 15 tysięcy plus bonusy (gole, wyjściówki etc).

Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to bedzie remis,typowe szachy.
Obstawiam niestety ciężkie lanie, 3-0 gdzieś. Remis biorę w ciemno. Zresztą to teraz nie ma znaczenia, trza walnąć Lechię u siebie i Bydgoszcz zdobyć
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując