FooFighter napisał(a):

|
TMysle, ze gdyby w Warszawie pracowal za niego jakis Bialas, czy Janas byliby tuz nad strefa spadkowa. Prawdziwa bieda na Łazienkowskiej może się dopiero zacząć po tej kolejce....
|
Myślę, że z Białasem byłoby jak mówisz, a z Janasem byłoby dużo lepiej.
flamengista napisał(a):

Ale wiele też winy ponosi Skorża. Ja wymienię przynajmniej kilka zaniedbań:
1. Przygotowanie fizyczne - Legia nie dominuje na boisku, szczególnie po 60 minucie gry.
|
Przesada, problemy są gdzieś indziej (przede wszystkim mentalność, mobilizacja). Ile razy w tym sezonie Legia strzelała gole w końcówce? No, wlasnie.
flamengista napisał(a):

|
Grając za 5 tys. miesięcznie jest to możliwe. Szczególnie w Warszawie, będąc zawodowym piłkarzem. Najwyraźniej musicie dać mu podwyżkę.
|
A mi się wydaje, że bierze 15 tysięcy plus bonusy (gole, wyjściówki etc).
Wojtas napisał(a):

|
Jak dla mnie to bedzie remis,typowe szachy.
|
Obstawiam niestety ciężkie lanie, 3-0 gdzieś. Remis biorę w ciemno. Zresztą to teraz nie ma znaczenia, trza walnąć Lechię u siebie i Bydgoszcz zdobyć
