pirat.z.karaibow napisał(a):

Prosta kwestia:
idę do lekarza, płacę mu 50 złotych, w zamian za to dostaję L4 na tydzień/dwa.
Gdzie się udać?
|
Za 50zł to nie wiem czy Ci wypisze. Teraz się cenią bardziej
PS. Jak płacę na miejscu karę za brak biletu w tramwaju to jest to 50zzł czy 70zł ?