Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
fan1906
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
21615
14.04.2011, 18:39
pirat.z.karaibow
napisał(a):
Prosta kwestia:
idę do lekarza, płacę mu 50 złotych, w zamian za to dostaję L4 na tydzień/dwa.
Gdzie się udać?
do psychiatry.....
za tego posta masz miesiąc murowany.
fan1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fan1906
Znajdź inne posty napisane przez fan1906