A ja powiem tak. Jestem w szoku, stare logo PZPN-u straszyło ale i oddawało ducha instytucji - ostatniego bastionu komunizmu w Polsce. Nowe logo jest naprawdę fajne - profesjonalne, nowoczesne i estetyczne. Dobrze by było żeby i instytucja poszła w tym kierunku
