Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6105
Stary 14.04.2011, 16:41
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Życzyłbym każdemu związkowi sportowemu w Polsce, żeby działał tak sprawnie i transparentnie, jak my - stwierdził prezes Lato. - Koszty operacji związanej ze zmianą logo będą niemałe, a my jesteśmy finansowo trochę w dołku, ale szczegółów kosztów nie mogę ujawnić.

Padłem


Nie, ale nie - zaprzeczyć w drugim zdaniu temu, co mówiło się w pierwszym... Widać że Grzesiu ciągle w formie. Ostatnio o nim zapomnieliśmy, bo rozsądnie trzymano go z dala od kamer i mikrofonów. Na szczęście - jak widać - uznano za konieczne pokazać, że w PZPN zmieniło się tylko logo. Zaplecze intelektualne pozostało to samo.

Komentarz do loga "Weszło" dziwnie adekwatny: "Czerwone komunistyczne macki sięgają wszędzie"

Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując