Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21596
Stary 14.04.2011, 10:07
Ważna sprawa

Jak dostać się do zakładu Coca-Coli w Niepołomicach ? Chodza tam jakies busy z Krakowa ? Czy trzeba by autem ?

z gory dzieki

Dzieki Bronek i Nasu !
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 14.04.2011 o godz. 14:51.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując