Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10576
Stary 13.04.2011, 18:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Po co sobie robić nadzieje? Żeby potem się ostro rozczarować?
Dla mnie ten wywiad z Gargułą to typowa sztampowa odpowiedź słabego zawodnika. "Nie będę przecież prosił trenera", "daję z siebie wszystko na treningach", ale jak trener dał szansę w meczu z (nie czarujmy się) leszczami, to się bardziej gumy do żucia pilnowało niż piłki. Jirsak zagrał świetnie jak tylko dostał szansę - z zapchajdziury stał się podstawowym zawodnikiem. Łobodziński jest lewy jak nieszczęście, ale jak wszedł na boisko to chciał murawę na stadionie Podbeskidzia zeżreć. Maaskant to docenił, Wojtek zagra w pierwszym składzie.
Nikt nie może zarzucić Holendrowi, że trzyma się żelaznej jedenastki, czy też że nie ma szans się przebić do składu.

Rios i Garguła zlekceważyli rywala, zlekceważyli swoją (pewnie ostatnią) szansę na przekonanie trenera, to teraz mogą się wypłakiwać w prasie. Ja pamiętam w jakim Maaskant był szoku po naszym ostatnim w tej edycji meczu Pucharu Polski. Podejrzewam, ze Ci co zawiedli faktycznie mogą się pakować.
Podałeś przykład Jirsaka czy Łobodzińskiego, a przecież pamiętamy że na początku pracy Maaskanta Kirm i Małecki to byli rezerwowi. Z czasem jeden i drugi otrzymał szansę i obecnie są zawodnikami ciągnącymi ten zespół. A też był płacz bo holender promuje Żurawskiego czy swojego zawodnika Boukhariego.
Obecnie płacz jest bo Maaskant uwziął się na Riosa, tylko że Robert postawił na Argentyńczyka w swoich pierwszych czterech meczach ligowych. Później była kontuzja i Rios stracił miejsce więc nie było tak że uwziął się od początku na niego i nie chce na niego postawić.
O Gargule też nie można napisać że nie otrzymał szansy bo zagrał w pierwszym składzie z Górnikiem, Lechią, Cracovią, Legią, Zagłębiem i Polonią.
Tak naprawdę poza Łobodzińskim nie ma zawodnika który u Maaskanta nie zagrał w przynajmniej trzech spotkaniach z rzędu w wyjściowym składzie (może jeszcze Branco i Kowalski). Nikogo nie potraktował na zasadzie że wystawił w jednym spotkaniu zdjął po 60 minutach i odstawił na bok.
Odpowiedz cytując