AS82 napisał(a):

|
Cywilizowani ludzie to tacy którzy czują niesmak Kaczyńskim,który w rocznice katastrofy urządza zjazdy polityczne przy aplauzie otumanionej gawiedzi.
|
Ojej, czyżbyś dzielił Polaków? Nie, nie, przecież tylko Kaczyński dzieli Polaków...
