a_r_e_n_a napisał(a):

@up
ktoś to w ogóle przeczytał? Kogo to obchodzi?
Liczą się tylko 3pkt. Czekam na kolejne bramki Genkova i kolejne błyski Maora.
|
dobrze a_r_e_n_a nie chcesz czytać nie musisz wchodzić na forum, ale daj innym decydować czy chcą się podzielić swoimi przemyśleniami.
traktuj to jako ostrzeżenie
