Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18134
Stary 12.04.2011, 13:17
Z pozytywnych wiadomości. Nie ma już niewybuchu na stadionie więc prace ruszyły z kopyta Podobno szary obłok unosi się na stadionem. Przerażonych tą informacją mogę uspokoić że to kurz i pióra gołębie unoszące się od biegających jak z piórkiem w d.u...e robotników
Odpowiedz cytując