Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18131
Stary 12.04.2011, 11:42
Dziwne że tu i tu mają trwać tyle samo. Przecież na legii oddają tylko jedną trybunę a w gdańsku cztery pełne trybuny, z całym majdanem. Czyżby gdańszczanie mieli 4x lepszą wydajność niż warszawiacy i gadziliard razy większą niż krakowianie

E. Sorry, zawiesiłem sie ;D
Ostatnio edytowane przez wujekWojtek : 12.04.2011 o godz. 11:49.
Odpowiedz cytując