Dziwne że tu i tu mają trwać tyle samo. Przecież na legii oddają tylko jedną trybunę a w gdańsku cztery pełne trybuny, z całym majdanem. Czyżby gdańszczanie mieli 4x lepszą wydajność niż warszawiacy i gadziliard razy większą niż krakowianie
E. Sorry, zawiesiłem sie ;D