Blaszczu16 napisał(a):

Chryste, co on zrobił ? Dla mnie gość jest skreślony. Szkoda słów... Jak można swoją koszulkę kopać? Niech się pierdo*nie w ten zakuty niemiecki łeb!
Postawa Patryka mi się bardzo podoba. Chłopak wie, że zawalił i odpowiedzialność bierze na siebie, choć dla mnie winny jest Genkov, bo nie wykorzystał setki na 3:1.
|
Winny Genkov? Ten Genov co strzelił 2 bramki? Ten sam? To Mały nie strzelił karnego co jest praktycznie 200% sutuacją. To nie bramkarz obronił tego karnego tylko Mały w niego strzelił. Z bełchatowem tylko 3 punkty. Pozdrawiam