orm napisał(a):

|
Na pozycji Małego może zagrac też Jirsak, wtedy byłoby miejsce dla Riosa na środku. Ale to chyba jednak trochę za bardzo ofensywne ustawienie. Może środek Kirm - Wilk Siwakow Melikson - Jirsak?
|
I co, Jirsak na skrzydle?
Wiadomo, że Maaskant nie odejdzie od ustawienia 433. Środek stworzą najprawdopodobniej Jirsak, Wilk i Melikson, a w miejsce Małego wskoczy Rios / Łobodziński. Ewentualnie Melex pójdzie na skrzydło, a jego pozycję zajmie Sivakov, ale to mało prawdopodobne, bo na ławie z pomocników zostałby tylko Garguła.
Chyba, że nas zaskoczą i Rios zagra na środku - szczerze w to wątpie. Pierwszy wariant jest najbardziej prawdopodobny, miejmy nadzieję że z Riosem. Wtedy w ataku można by przechodzić w wasze ulubione 442, Andy z prawego skrzydła schodziłby na cofniętego napastnika razem z Genkowem, a na boku biegałby Melikson zostawiając w środku Jirsaka i Wilka.
Moim zdaniem to jedyne możliwe rozwiązanie.