Filippo napisał(a):

|
Czekam na news o zerwaniu przez Wisłę kontraktu z panem Wojciechem Ł.
|
nesta napisał(a):

|
W najblizszych dniach oczekuje oficjalnej informacji z Wisly o rozwiazaniu kontraktu z Lobodzinskim ze skutkiem natychmiastowym. Raz to oczywiscie wzgledy etyczne, dwa schodzimy z bardzo wysokiego kontraktu, nie grajacego pilkarza.
|
Według "Weszło" ma być dobrowolne poddanie się karze, więc - jeśli to prawda - na wyrok długo czekać nie będzie trzeba.
Tak czy owak najwcześniej do zerwania dojdzie po zakończeniu sezonu - patrz nasza ławka rezerwowych, a właściwie jej brak. Zapowiada się na to, że w meczu z U BOT-em zagrać będzie musiał, choćby wejść z ławki.