Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10478
Stary 11.04.2011, 15:53
Fuks napisał(a):Wyświetl post
ja byłem, widziałem, Korona to absolutne dno

najładniejsza chyba 3 z bramek Riosa, bo poszła swietna dwójkowa akcja z klepki, w ktorej brał udział Garguła i nie wiem kto jeszcze. Potem Rios jednym zwodem minął trzech obroncow,i wykonczył strzałem obok słupka. Po Riosie widac, ze przewyzsza tam wszystkich o kilka dlugosci jezeli chodzi o technike, poruszanie sie po boisku czy podania. Co do Garguły, mial troche strat i nieudanych dryblingow, ale brał gre na siebie i bardzo czesto miał piłke przy nodze. Pierwszy karny po faulu na nim, troche idiotycznie sie zachował, bo dostal pilke na wprost bramki i mogl pytac w ktory rog strzelac, a chciał zrobic kółeczko i podac do wchodzącego skrzydłowego. Na jego szczescie został przy tym pociagniety za koszulke. Sporo dobrych podan, ale na trybunach panuje atmosfera nabijania sie z Garguły, i wysmiewania kazdego zagrania.

Oprocz Riosa i Garguły nikogo bym z tej ME do pierwszej druzyny nie wzial.
Bo Guła to nowy Łobo.
A jak Kurto? I którykolwiek z obrońców?

No i lubie takie posty
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując