Fuks napisał(a):

ja byłem, widziałem, Korona to absolutne dno 
najładniejsza chyba 3 z bramek Riosa, bo poszła swietna dwójkowa akcja z klepki, w ktorej brał udział Garguła i nie wiem kto jeszcze. Potem Rios jednym zwodem minął trzech obroncow,i wykonczył strzałem obok słupka. Po Riosie widac, ze przewyzsza tam wszystkich o kilka dlugosci jezeli chodzi o technike, poruszanie sie po boisku czy podania. Co do Garguły, mial troche strat i nieudanych dryblingow, ale brał gre na siebie i bardzo czesto miał piłke przy nodze. Pierwszy karny po faulu na nim, troche idiotycznie sie zachował, bo dostal pilke na wprost bramki i mogl pytac w ktory rog strzelac, a chciał zrobic kółeczko i podac do wchodzącego skrzydłowego. Na jego szczescie został przy tym pociagniety za koszulke. Sporo dobrych podan, ale na trybunach panuje atmosfera nabijania sie z Garguły, i wysmiewania kazdego zagrania.
Oprocz Riosa i Garguły nikogo bym z tej ME do pierwszej druzyny nie wzial.
|
Bo Guła to nowy Łobo.
A jak Kurto? I którykolwiek z obrońców?
No i lubie takie posty
