skeba napisał(a):

Po co Rios ma wchodzić, no po co, jak mamy świetnego skrzydłowego Łobodzińskiego, pomyślcie trochę.
Łobo seryjnie strzela, świetnie drybluje - Rios może mu buty czyścić...
|
Łobodzinski jak gral w Mlodej Ekstraklasie to jako skrzydlowy strzelil 2 bramki z Polonia Bytom