Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10472
Stary 11.04.2011, 15:19
skeba napisał(a):Wyświetl post
Po co Rios ma wchodzić, no po co, jak mamy świetnego skrzydłowego Łobodzińskiego, pomyślcie trochę.
Łobo seryjnie strzela, świetnie drybluje - Rios może mu buty czyścić...
Łobodzinski jak gral w Mlodej Ekstraklasie to jako skrzydlowy strzelil 2 bramki z Polonia Bytom
Odpowiedz cytując