|
Chrapek 7 goli, Jeleń 6
Dlaczego o nich w składzie nikt sie nie upomina?
Gdzie mieli by grac : miejsce by se znalazło,Jelen spokojnie na boku moze pomykac a Chrapek nie wiem gdzie jest tam ustawiany
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.04.2011 o godz. 14:38.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|