gigant napisał(a):

|
Niech Pajlic wybierze sobie jakiś dom dziecka i zakupi im komplet strojów piłkarskich dla całej drużyny, z 10 piłek i podaruje z 10 karnetów, to dla mnie bedzie ok i sprawę uznam za zamknietą
|
Zgadzam się. Tylko tak ma szansę wyjść z twarzą z tego zdarzenia.
Ewentualnie może wspomóc akcję "Kto kocha..." i zasponsorować dzieciakom wejściówki na mecz.