Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10448
Stary 11.04.2011, 13:10
gigant napisał(a):Wyświetl post
Niech Pajlic wybierze sobie jakiś dom dziecka i zakupi im komplet strojów piłkarskich dla całej drużyny, z 10 piłek i podaruje z 10 karnetów, to dla mnie bedzie ok i sprawę uznam za zamknietą
Zgadzam się. Tylko tak ma szansę wyjść z twarzą z tego zdarzenia.

Ewentualnie może wspomóc akcję "Kto kocha..." i zasponsorować dzieciakom wejściówki na mecz.
Odpowiedz cytując