|
Raczej wyleci. Ciekawe co zrobią z Łukaszem Piszczkiem? Czyżby to był jego koniec nie tylko w reprezentacji, co i w BvB?
A co do Iwańskiego to mówiło się o tym, że jego transfer miał drugie dno i wychodzi na to, że drugim dnem była ta sprawa korupcyjna.
|