Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1322
Stary 11.04.2011, 12:20
Raczej wyleci. Ciekawe co zrobią z Łukaszem Piszczkiem? Czyżby to był jego koniec nie tylko w reprezentacji, co i w BvB?

A co do Iwańskiego to mówiło się o tym, że jego transfer miał drugie dno i wychodzi na to, że drugim dnem była ta sprawa korupcyjna.
Odpowiedz cytując