Blaszczu16 napisał(a):

Chryste, co on zrobił ? Dla mnie gość jest skreślony. Szkoda słów... Jak można swoją koszulkę kopać? Niech się pierdo*nie w ten zakuty niemiecki łeb!
Postawa Patryka mi się bardzo podoba. Chłopak wie, że zawalił i odpowiedzialność bierze na siebie, choć dla mnie winny jest Genkov, bo nie wykorzystał setki na 3:1.
|
wypowiedź prawdziwego PiS'arza. Jest nawiązanie do kościoła, wrzuta na niemców...
Zastanów się czy chcesz osłabić swój zespół poprzez skreślenie jedynego lewego obrońcy w kadrze, zawodnika który daje z siebie w każdym meczu 100%. Wole jak kopie koszulkę po meczu niż miałby się cieszyć z tego 1 punktu i wyglądać na zadowolonego z siebie.
Co twoim zdaniem miał powiedzieć Mały po nie strzelonym karnym? Jak by powiedział, że dobrze strzelił i że to wina bramkarza, że nie wpadło przy tym zwalając winę na Genkova i jego strzał w spojenie to byście go wszyscy zjedli po takiej wypowiedzi.
JAR0 - 100% zgadzam się z tobą. Solidna reprymenda, ale nie chore skreślanie piłkarza.