Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10388
Stary 11.04.2011, 08:42
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Chryste, co on zrobił ? Dla mnie gość jest skreślony. Szkoda słów... Jak można swoją koszulkę kopać? Niech się pierdo*nie w ten zakuty niemiecki łeb!

Postawa Patryka mi się bardzo podoba. Chłopak wie, że zawalił i odpowiedzialność bierze na siebie, choć dla mnie winny jest Genkov, bo nie wykorzystał setki na 3:1.
wypowiedź prawdziwego PiS'arza. Jest nawiązanie do kościoła, wrzuta na niemców...

Zastanów się czy chcesz osłabić swój zespół poprzez skreślenie jedynego lewego obrońcy w kadrze, zawodnika który daje z siebie w każdym meczu 100%. Wole jak kopie koszulkę po meczu niż miałby się cieszyć z tego 1 punktu i wyglądać na zadowolonego z siebie.

Co twoim zdaniem miał powiedzieć Mały po nie strzelonym karnym? Jak by powiedział, że dobrze strzelił i że to wina bramkarza, że nie wpadło przy tym zwalając winę na Genkova i jego strzał w spojenie to byście go wszyscy zjedli po takiej wypowiedzi.

JAR0 - 100% zgadzam się z tobą. Solidna reprymenda, ale nie chore skreślanie piłkarza.
Ostatnio edytowane przez wonski_eNHa : 11.04.2011 o godz. 08:44.
Odpowiedz cytując