Żmijka napisał(a):

|
A co tu mozna ROZUMIEĆ!? Powiedziałam od razu po meczu jak tylko o tym usłyszałam, że to powinien być ostatni jego mecz w naszych bawach na długo (jak nie na zawsze) a i jakby po łie dostał to bym go nie żałowała :| ŻENADA!
|
Hahaha, tak do więzienia z nim jutro!
Ludzie, o co wy robicie afere? Normalni jesteście? Co myślicie, że specjalnie zdjął tą koszulke Wisły żeby ją kopnąć i pokazać że nic dla niego nie znaczy? Chyba nigdy nie graliscie w piłke i nie czuliście wk**** po porażce.