Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10351
Stary 10.04.2011, 22:44
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
A co tu mozna ROZUMIEĆ!? Powiedziałam od razu po meczu jak tylko o tym usłyszałam, że to powinien być ostatni jego mecz w naszych bawach na długo (jak nie na zawsze) a i jakby po łie dostał to bym go nie żałowała :| ŻENADA!
Hahaha, tak do więzienia z nim jutro!

Ludzie, o co wy robicie afere? Normalni jesteście? Co myślicie, że specjalnie zdjął tą koszulke Wisły żeby ją kopnąć i pokazać że nic dla niego nie znaczy? Chyba nigdy nie graliscie w piłke i nie czuliście wk**** po porażce.
Odpowiedz cytując