zim zum napisał(a):

|
Jak się chciał wyładować to mógł uderzyć głową w słupek, a nie kopać koszulki.
|
Wiesz co to emocje? Sądzisz, że zrobił to świadomie?
Titto napisał(a):

|
Spoko, remis to jeszcze nie porażka ;-)
|
Oby ten remis nie był porażką pod koniec sezonu, gdy Nam braknie tych 2 pkt.
