dwdx1906 napisał(a):

Rzekomo Małecki ma zagrać dziś 100 mecz w Ekstraklasie.
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=7436
Niby by się zgadzało, ale na jesieni graliśmy 15 meczów, a z tego co pamiętam to po kilku kolejkach nie było takiego grajka, który zagrał we wszystkich, więc jak Mały mógł zagrać 15?
|
Małecki zagrał we wszystkich ligowych meczach Wisły na jesień, 12 spotkań w pierwszym składzie 3 mecze z ławki rezerwowych: Jagiellonia, Korona Kielce, GKS Bełchatów)