Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2011, 21:23
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
piłka nożna polega na zdobywaniu goli, a nie wymyślaniu tego na co inni nie mają odwagi, bądź nie potrafią zrobić.. prosta gra... nic skomplikowanego
prawda jest taka, że gdyby nasz drewniany Bułgar nie bawił się w ekwilibrystyczne strzelanie i minął bramkarza i strzelił do pustej bramki (jak każdy normalny skuteczny napastnik) to prawdopodobnie było by po meczu 1-3... i nikt nie wspominałby o tym że sędzia bee, że murawa nie równa, że komentator stronniczy etc...
ale Ty i tak tego nie zrozumiesz bo to dla Ciebie za trudne "trolu"
Jeszcze pochwal Maleckiego za to, ze nie strzelil karnego, ....a napastnik strzela 2gole i wreszcie pokazuje swoja wartosc, umiejetnosc znalezienia sie w polu karnym i prawidlowe wykonczenie, a ty na niego jebiesz? Powiem ci tak, jebnij to ty sie w glowe i to mocno.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując