Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 10.04.2011, 16:46
Jak wszyscy dożyją do końca to będzie nieźle. To kieleckie bydło wyładowuje swoją frustrację na piszczelach naszych zawodników. Gdyby nie to, że wynik jest niepewny to oddelegowałbym Sobola z misją specjalną wysłania kogoś od nich ( Lech, Niedzielan?) na wcześniejszą emeryturę.

PS. Śmieszą mnie bluzgi na naszych. Kibiców nie ma a zawodnicy i tak nie licząc Sobola i Małego ch... z tego rozumieją.

PS 2. Czy jakaś pani nie chciałaby zrobić dobrze Panu Pareiko? Chłop zasługuje na coś bardzo przyjemnego a nawet przystojny jest więc powinno być łatwiej
Ostatnio edytowane przez rafkur : 10.04.2011 o godz. 16:51.
Odpowiedz cytując