Jak wszyscy dożyją do końca to będzie nieźle. To kieleckie bydło wyładowuje swoją frustrację na piszczelach naszych zawodników. Gdyby nie to, że wynik jest niepewny to oddelegowałbym Sobola z misją specjalną wysłania kogoś od nich ( Lech, Niedzielan?) na wcześniejszą emeryturę.
PS. Śmieszą mnie bluzgi na naszych. Kibiców nie ma a zawodnicy i tak nie licząc Sobola i Małego ch... z tego rozumieją.
PS 2. Czy jakaś pani nie chciałaby zrobić dobrze Panu Pareiko? Chłop zasługuje na coś bardzo przyjemnego a nawet przystojny jest więc powinno być łatwiej
