Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21555
Stary 09.04.2011, 17:14
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Nie mogę znaleźć tematu o komórkach, więc piszę tutaj.

Ostatnio się coś porobiło z moją baterią w SE Yari i muszę kupić nową (szybko się rozładowuje, a nigdy tak nie miała). I tu pytanie czy ta bateria (poniżej link) wydaje się być w porządku?
http://allegro.pl/bateria-sony-erics...530137202.html

Odp jak najszybciej można, może być na priv.
Przez pewien czas (z 2 miesiace) bedzie dzialac ok, a potem nagle bedzie trzymac pare godzin. Jezeli chcesz miec pewna, dobra baterie, to kupuj tylko i wylacznie oryginaly.
Odpowiedz cytując