masterlag napisał(a):

Nie mogę znaleźć tematu o komórkach, więc piszę tutaj.
Ostatnio się coś porobiło z moją baterią w SE Yari i muszę kupić nową (szybko się rozładowuje, a nigdy tak nie miała). I tu pytanie czy ta bateria (poniżej link) wydaje się być w porządku?
http://allegro.pl/bateria-sony-erics...530137202.html
Odp jak najszybciej można, może być na priv.
|
Przez pewien czas (z 2 miesiace) bedzie dzialac ok, a potem nagle bedzie trzymac pare godzin. Jezeli chcesz miec pewna, dobra baterie, to kupuj tylko i wylacznie oryginaly.