Mario Nh napisał(a):

|
Oglądał ktoś "Rytuał"? Wiadomo, zwiastun robi wrażenie, ciekawe jak sam film.
|
Fajny film zwłaszcza,że podobno jest oparty na faktach. To co godne podkreślenia to dobra (jak zwykle zresztą) rola i gra Hopkinsa. Na pewno warto zobaczyć ten film. Polecam!
edit:
ponury napisał(a):

Może ktoś poleci filmy z psychicznymi problemami bohaterów? Tylko żeby te problemy nie kończyły się na 100 trupach i basenach pełnych krwi
|
Mechanik ale ten z 2004roku z Christianem Bale'm co chłop zrobił z sobą do tej roli to nie do możliwości.
http://www.filmweb.pl/Mechanik
Nie wiem czy już było tutaj ale to jest film miazga, zresztą jak inne dzieła tego reżysera. Klasyk Stanleya Kubricka pt. "Lśnienie - "The shining". Mega mega rola Jacka Nicholsona.