Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1185
Stary 08.04.2011, 21:51
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Oglądał ktoś "Rytuał"? Wiadomo, zwiastun robi wrażenie, ciekawe jak sam film.
Fajny film zwłaszcza,że podobno jest oparty na faktach. To co godne podkreślenia to dobra (jak zwykle zresztą) rola i gra Hopkinsa. Na pewno warto zobaczyć ten film. Polecam!

edit:
ponury napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś poleci filmy z psychicznymi problemami bohaterów? Tylko żeby te problemy nie kończyły się na 100 trupach i basenach pełnych krwi
Mechanik ale ten z 2004roku z Christianem Bale'm co chłop zrobił z sobą do tej roli to nie do możliwości.
http://www.filmweb.pl/Mechanik

Nie wiem czy już było tutaj ale to jest film miazga, zresztą jak inne dzieła tego reżysera. Klasyk Stanleya Kubricka pt. "Lśnienie - "The shining". Mega mega rola Jacka Nicholsona.
Ostatnio edytowane przez Przemas : 08.04.2011 o godz. 22:04.
Odpowiedz cytując