Proud napisał(a):

No, to teraz trzeba liczyć że Amika ogra w Poznaniu Legię.
|
Moze byc z tym problem - z Legia nie zagraja Kikut, Stilic i Murawski a nie wiadomo co jeszcze bedzie z kolanem Arboledy - trudna sytuacja Lecha przed hitowym meczem w Poznaniu no chyba, ze ktos z pilkarzy Legii takich jak Astiz, Jędrzejczyk, Machnowskyj, Rzeźniczak, Vrdoljak, Wawrzyniak dostanie zołta kartke jutro (oni sa zagrozeni). Najlepszy wiec byłby remis. Lech Poznan - Mistrz jednego sezonu, i tak niech pozostanie
