Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10401
Stary 08.04.2011, 21:11
Proud napisał(a):Wyświetl post
No, to teraz trzeba liczyć że Amika ogra w Poznaniu Legię.
Moze byc z tym problem - z Legia nie zagraja Kikut, Stilic i Murawski a nie wiadomo co jeszcze bedzie z kolanem Arboledy - trudna sytuacja Lecha przed hitowym meczem w Poznaniu no chyba, ze ktos z pilkarzy Legii takich jak Astiz, Jędrzejczyk, Machnowskyj, Rzeźniczak, Vrdoljak, Wawrzyniak dostanie zołta kartke jutro (oni sa zagrozeni). Najlepszy wiec byłby remis. Lech Poznan - Mistrz jednego sezonu, i tak niech pozostanie
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 08.04.2011 o godz. 21:13.
Odpowiedz cytując