Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18036
Stary 07.04.2011, 13:52
ponury napisał(a):Wyświetl post
Moim skromnym zdaniem fajnie by było, gdyby umieścili tam wiadome słowa Reymana. Przez caaałą długość trybuny
Mianowicie takie coś?



Według mnie klimatycznie.

Ewentualnie tak.

Ostatnio edytowane przez sayek89 : 07.04.2011 o godz. 13:56.
Odpowiedz cytując