zikos napisał(a):

|
Racja. Ale lepsze to niż goły, paskudny beton. Moją priorytetową propozycją jest pasek! W kolorze krzesełek z elementami Wiślackimi (herb, daty mistrzostw itp.)
|
Jakbym miał na to wpływ to pokusiłbym się o coś oryginalniejszego

Pierdyknąć jakiś pasek w jednolitym kolorze, a na nim napisane wszystkim doskonale znane słowa H. Reymana. To by było coś
