Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18025
Stary 07.04.2011, 13:03
zikos napisał(a):Wyświetl post
Na stadionie w poznaniu na "miejscu paska" mają zamontowane reklamy wizualne, to też daje rewelacyjny wygląd.
No tak ale raczej nie chcemy żeby nasza trybuna zamieniła się w jeden wielki banner reklamowy. Wystarczy że na niej jest telebim, a na dole pod trybuną właśnie te bandy wizualne.
Odpowiedz cytując