zikos napisał(a):

|
Na stadionie w poznaniu na "miejscu paska" mają zamontowane reklamy wizualne, to też daje rewelacyjny wygląd.
|
No tak ale raczej nie chcemy żeby nasza trybuna zamieniła się w jeden wielki banner reklamowy. Wystarczy że na niej jest telebim, a na dole pod trybuną właśnie te bandy wizualne.