Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 06.04.2011, 22:19
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
przyjeżdza "wielka" legia i 60 minut żadnej akcji żeby na koniec coś wbić..
to jest ....a taktyka? taktyka na zabicie futbolu:/ ?
szkoda że Nowak nie wykorzystał ostatnio też sytuacji sam na sam, było by to samo.
.
To kara za nurkowanie praktycznie co mecz Dawidowskiego.
Odpowiedz cytując