wanciak86 napisał(a):

przyjeżdza "wielka" legia i 60 minut żadnej akcji żeby na koniec coś wbić..
to jest ....a taktyka? taktyka na zabicie futbolu:/ ?
szkoda że Nowak nie wykorzystał ostatnio też sytuacji sam na sam, było by to samo.
.
|
To kara za nurkowanie praktycznie co mecz Dawidowskiego.